110 мільйонів грн. аліментів на користь більш ніж 14 тисяч дітей було стягнуто працівниками державної виконавчої служби Миколаївщини протягом 11 місяців. Про це розповіли під час прес-конференції в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.
За словами начальника Управління державної виконавчої служби Григорія Довганя, це майже втричі більша сума ніж за весь попередній рік. В більшій мірі це пов’язано з тими обмеженнями, що їх передбачає Закон #ЧужихДітейНеБуває. Станом на 01 грудня 2018 року державними виконавцями було винесено 22 444 процесуальних рішення відносно боржників про встановлення обмежень щодо права виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю, полювання. Завдяки цим обмеженням горе-батьки згадали про власних дітей та повернули борги з аліментів, які не сплачували роками.
Окремо відзначили працівників Інгульського та Заводського відділів ДВС міста Миколаєва, які вже не перший місяць очолюють ТОП ДВС регіону по стягненню аліментів. Працівниками тільки цих двох відділів було стягнуто понад 32 мільйони грн, це третя частина всієї суми по регіону.
Крім цього, говорили про здобутки органів ДВС у Миколаївській області у напрямі стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Так, протягом 11 місяців було стягнуто майже 8 мільйонів гривень. 
Відзначимо, що станом на 1 грудня найбільшу заборгованість по заробітній платі мають ТОВ «Мостобудівельний загін №73» та ДП «Український радіотехнічний інститут», які завинили працівникам 2,8 млн грн і 2,3 млн грн відповідно.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору