Людина весь час прагне до свободи, можна бути неймовірно багатим, талановитим, мати безліч друзів, але без волі неможливо радіти життю по-справжньому. Про це говорили сьогодні в загальноосвітній школі №25 під час уроку «Права людини», що відбувся в рамках Всеукраїнського тижня права.

Цікаво було почути, як самі школярі розуміють поняття «свобода людини». Виявилося, що для одних - це можливість витрачати час на власний розсуд, для інших – можливість обирати друзів та захоплення, не зважаючи на думку оточуючих. Але ж ми розуміємо, що це визначення охоплює значно ширше коло питань.

«Поняття свобода має широке значення, але перш за все, воно означає відповідальність. Відповідальність перед собою, близькими і навіть державою», - зазначила перший заступник начальника обласного управління юстиції Інна Фірсова, звертаючись до учнів.

Варто відзначити, що Загальною декларацією прав людини проголошує, що люди народжуються вільними та рівними у своїй гідності та правах, ці положення зафіксовані і в Конституції України.

Угору