Перший день тижня права видався дуже насиченим! Але серед безлічі заходів, найприємнішим було нагородити переможців конкурсів, що були організовані командою Миколаївської юстиції.

За словами очільника обласного управління юстиції Романа Возняка, результати конкурсів доводять, що наша молодь неймовірно талановита та креативна. «Нам було непросто обрати кращих, адже кожна робота дійсно заслуговує на відзнаку. А команди, що взяли участь в судових дебатах, порадували не лише ґрунтовними знаннями, але й нестандартними підходами в аргументації власної позиції. Ви всі молодці, сподіваюся в майбутньому побачити вас серед наших колег», - відзначив керівник регіонального управління юстиції.

Найкращих визначали в трьох відкритих конкурсах, призові місця розподілилися наступним чином:

Конкурс короткометражного кіно, відеороликів, присвячених правам людини.

І місце – Аліна Гаркава та Юлія Мільник

І місце – Любов Кулик та Анастасія Буковська

І місце – Артем Рибаков, Юлія Барабанова, Євгеній Катрич, Владислав Суслов, Анна Кравченко, Олександр Добровольський, Бахруз Гаджиєв, Максим Багрєєв, Сергій Чернега, Єлізавета Засипко, Дмитро Молодиченко, Денис Глєбов, Сергій Чмельов, Олена Жадан, Єлізавета Кривобок.

ІІ місце – Дмитро Савченко,

ІІ місце – Юлія Красовська

ІІІ місце – Анна Клопотовська, Ольга Шульга

ІІІ місце – студенти ОНПУ ГФ кафедри «Психології та соціальної роботи», групи ІС-151

ІІІ місце – Віталій Дідик, Дар’я Гончарук, катерина Дупліна, олексій Кобзар

ІІІ місце – Катерина Герасименко

 

Конкурс наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

І місце – Марія Тульчевська, Юлія Шолтоян

 

Конкурс з судових дебатів.

І місце – команди «Правознавці», «Aurora Borealis» Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»

ІІ місце – команда «Бізнесмени» Миколаївського коледжу бізнесу і права ВНЗ УКООСПІЛКИ «Полтавський університет економіки і торгівлі»

ІІІ місце –  «Правовий корпус» Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

P.s.: Трохи згодом опублікуємо відеороботи переможців короткометражного кіно, відеороликів, присвячених правам людини. Не пропустіть, вони дійсно заслуговують на увагу!

Угору