Сьогодні в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбувся черговий навчальний семінар для юрисконсультів та інші зацікавлених працівників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій регіону.

Як відзначила перший заступник начальника ГТУЮ у Миколаївській області Інна Фірсова, участь в таких семінарах дає можливість не тільки бути в курсі останніх змін законодавства, але й дізнатися про нюанси того чи іншого питання, як то кажуть з перших вуст. Адже спікерами виступають як працівники обласного управління юстиції, так і спеціалісти інших установ та організацій, в залежності від специфіки питань, що виносяться на семінар.

Зокрема питання щодо нових сервісів для застрахованих осіб, запроваджених Пенсійним фондом України розкрила заступник начальника управління – начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних ресурсів  головного управління ПФУ у Миколаївській області Олена Ємельянова. Одним з таких сервісів є ВЕБ-портал ПФУ, за допомогою якого можна перевірити сплату ЄСВ, розрахувати свій страховий стаж тощо. Далі приватний нотаріус Наталя Постарниченко розповіла про актуальні питання спадкування, зокрема відповіла на питання щодо оподаткування майна отриманого у спадок. Про нюанси представництва підприємств, установ та організацій в судах розповіла адвокат Вікторія Бабенко.

І традиційно провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Олексій Фроляк ознайомив присутніх із новим у законодавстві.

 

Угору