Про необхідність посилення правороз’яснювальної роботи з населенням, зокрема щодо захисту прав і свобод громадян в період дії воєнного стану йшлося під час наради в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

«Ми маємо зробити все можливе, щоб наші громадяни по незнанню не попалися на гачок шахраїв», - відзначив очільник Миколаївської юстиції Роман Возняк.

Крім цього, говорили про те, що у зв’язку з введенням воєнного стану можливе збільшення кількості звернень громадян стосовно надання роз’яснень чинного законодавства щодо роботи Єдиного та Державних реєстрів, розпорядником яких є Мін’юст, отримання інформації з цих реєстрів, захисту права власності та бізнесу, а також консультаційної допомоги відносно власних прав у режимі воєнного стану. За словами заступника начальника обласного управління юстиції Георгія Решетілова, відповіді на подібні звернення мають розглядатися в найкоротші строки.

Нагадаємо, що до 26 грудня Миколаївщина буде жити у режимі воєнного стану. Наразі це жодним чином не впливає на життя громадян, не планується конфіскація авто, іншої власності, примусової трудової повинності, поселення військових у квартирах українців. Більшість заходів, які будуть реалізовані в рамках воєнного стану, стосуються Збройних сил України, Нацгвардії, СБУ, МВС та координації дій між ними.

Детальніше про це за посиланням

http://just-mykolaiv.gov.ua/novyny/668-do-26-grudnya-2018-roku-mikolajivshchina-bude-zhiti-u-rezhimi-voennogo-stanu

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору