В найкоротші терміні в регіоні створять дорожню карту для осіб, які потерпають від домашнього насильства, що має допомогти жертвам отримати повну інформацію про органи та установи, до яких можна звернутися по допомогу. Про це йшлося під час засідання міжвідомчої робочої групи щодо запобігання та протидії домашньому насильству при координаційній раді з питань сім’ї і жінок. Серед учасників – радник Міністра соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб Валентина Макарова, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Миколаївської юстиції, системи безоплатної правової допомоги тощо.

Також говорили про проблеми, які виникають під час реалізації державної політики з питання запобігання та протидії домашньому насильству та визначили шляхи їх подолання.

Крім цього, була презентована настільна соціальна гра «Бути жінкою». За задумом авторів гра «Бути жінкою» має стати доступним та зрозумілим для людей інструментом перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь гри. Усі героїні гри мають магічні супер-сили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будують своє щастя. Особистості героїнь у грі відповідають реаліям України, яка перебуває у стані війни, і де жінки активно долучаються, як до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, так і до захисту батьківщини у лавах Збройних сил України. Цільова аудиторія продукту – чоловіки і жінки, які не є експертами у правах жінок. Гравці рухаються полем, і намагаються зібрати найбільшу кількість ресурсів, аби досягти своїх особистих цілей. В процесі вони стикаються з різними життєвими ситуаціями, які можуть як допомогти їхнім персонажам у досягненні мети (позитивні ситуації), так і завадити цьому (стереотипи). Для досягнення своєї мети гравці можуть обирати різні стратегії, кооперуючись для подолання стереотипів та дискримінації.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору