Основні принципи й сфери застосування медіації в Україні, а також "детекція брехні" у професійній діяльності сучасного адвоката - ці та інші питання розкрили в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області під час засідання зі студентами-правниками, які працюють юридичних клініках при навчальних закладах.

"Для кожного заняття ми знаходимо цікаві та актуальні теми, запрошуємо фахівців, які можуть розкрити тему з практичної точки зору", - відзначила перший заступник начальника обласного управління юстиції Інна Фірсова. Та закликала студентів пропонувати теми, які їх цікавлять для наступних зустрічей.

Адвокат-медіатор Оксана Балацька детально розповіла хто такий медіатор та яку роль він відіграє у вирішенні спорів. Зокрема, відзначила, що медіація має значні переваги, серед них - економія часу та фінансів, можливість зберегти відносини та орієнтованість на виявлення дійсних потреб та інтересів сторін.

Зацікавлення серед студентів викликав виступ експерта-поліграфолога Романа Балацького,  який розповів як працює так званий "детектор брехні", а також відзначив стандарти та правові аспекти роботи поліграфолога.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору