Питання щодо складання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державного службовця розглянули в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області під час он-лайн-навчання для спеціалістів зі всієї області.

За словами начальника відділу персоналу Тетяни Андрєєвої, індивідуальна програма складається з метою планування навчання державного службовця, спрямованого на набуття та вдосконалення його професійних знань, умінь та навичок, для забезпечення відповідного рівня професійної компетентності для його професійної діяльності на займаній посаді відповідно до встановлених посадових обов'язків. Необхідність професійного навчання державного службовця визначається його безпосереднім керівником та службою управління персоналом державного органу спільно з таким державним службовцем за результатами щорічного оцінювання його службової діяльності.

Формами підвищення професійної компетентності можуть бути професійна програма підвищення кваліфікації, спеціальні короткострокові курси, тренінги, семінари, стажування, самоосвіта тощо.

Угору