Сьогодні перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інна Фірсова провела особистий прийом громадян. Цього разу запитувачів хвилювали питання щодо процедури і порядку вступу у спадщину тощо.

Нагадуємо, що отримати фахову консультація від працівників Миколаївської юстиції можна, як відвідавши установу особисто, так і он-лайн!

Реєстрація осіб, які бажають записатися на сеанс Skype-зв’язку, здійснюється шляхом заповнення громадянином заяви. Після заповнення громадянином заяви та відправлення її на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. йому надається відповідь протягом однієї доби з моменту отримання заяви щодо часу консультації та відповідального працівника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

 

Заява на сеанс Skype-зв’язку повинна містити:

стислий виклад мети консультації, опис суті консультації;

відскановані документи щодо предмета надання консультації (за необхідності та у разі наявності таких документів);

бажані дату та час проведення сеансу Skype-зв’язку в межах запропонованого графіка та встановленого часу.

 

Після надсилання заяви на сеанс Skype-зв’язку протягом одного робочого дня громадянину надходить повідомлення про підтвердження прийняття заяви до попереднього розгляду та часу прийому.

Подання заяви на надання консультації у режимі Skype-зв’язку здійснюється мінімум за сім календарних днів до дати прийому посадової особи відповідно до графіка.

Реєстрація на повторний сеанс Skype-зв’язку здійснюється громадянином шляхом заповнення нової заяви із зазначенням дати та часу попередньої заяви. Повторне сканування матеріалів звернення у разі наявності таких (за виключенням додаткових матеріалів) громадянином не здійснюється.

Угору