Про те де і як молодому юристові здобути такий необхідний практичний досвід роботи йшлося під час зустрічі посадовців Миколаївської юстиції зі студентами правничих спеціальностей Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

За словами заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області – начальника Управління державної реєстрації Георгія Решетілова, прекрасним інструментом для набуття студентами практичних навичок є учать в юридичних клініках, що створені при юридичних факультетах вищих навчальних закладів. Робота в юрклініці допомагає студентам розвивати так звані «м’які навички», які сьогодні досить високо оцінюються працедавцями. Серед таких навичок – вміння комунікувати з різними верствами населення, чітко доносити інформацію, а також швидко та правильно виявляти проблему клієнтів.

Відзначимо, що обласним управлінням юстиції вже кілька років поспіль реалізується проект щодо проведення правових навчань, тренінгів, семінарів тощо зі студентами, які надають правові консультації в юридичних клініках. Вказаний проект переслідує дві мети: по-перше, це забезпечення населення безкоштовною і кваліфікованою юридичною допомогою та здійснення правової освіти громадськості, і по-друге – організацію практичної підготовки майбутніх юристів та отримання студентами правового досвіду.

Детальну інформацію про можливість участі в проекті, дату та тему наступного засідання можна отримати за телефоном (0512) 47-64-21.

Угору