Експериментуйте, щоб знайти те, що вам найбільше подобається – на цьому акцентувала перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інна Фірсова спілкуючись зі студентами правничого напряму міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика.

«Щоб знайти саме ту спеціалізацію, яка вам підійде, потрібно спробувати декілька. Не витрачайте час – проходьте практику чи стажуванні в різних організаціях, і вже до закінчення навчального закладу ви точно знатимете де ви хочете працювати і, що важливо, володітимете необхідними практичними навичками», - відзначила І. Фірсова.

Такий досвід можна отримати пройшовши стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області, або, навіть, в Міністерстві юстиції України. Для цього достатньо подати електронну анкету через електронний сервіс «Он-лайн будинок юстиції». Знайти його можна на сайті Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, обрати «Он-лайн будинок юстиції», далі вибрати рубрику «Соціальний ліфт» та вкладку «Стажування».

За додатковою інформацією щодо порядку проходження стажування можете звертатись до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107 та за телефоном (0512) 47-65-14.

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору