Державна служба чи приватна практика?Якщо державна служба, то який саме напрям обрати? – на ці та інші питання намагалися знайти відповідь студенти-правники Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова під час зустрічі з заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області – начальником управління державної виконавчої служби Григорієм Довганем.

«Ми можемо безкінечно довго говорити, що буде краще або цікавіше, але, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. І саме зараз, поки ви ще навчаєтесь, ви можете спробувати себе у різних ролях, проходячи практику чи стажування», - зазначив Г. Довгань. І користуючись нагодою запросив студентів до проходження стажування в органах державної виконавчої служби регіону.

Багато питань серед студентів було стосовно умов прийняття на державну службу. Право на державну службу мають повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою та яким присвоєно ступінь вищої освіти не нижче: магістра — для посад категорій «А» і «Б»; бакалавра, молодшого бакалавра — для посад категорії «В». Призначення на посаду державного службовця відбувається за результатом проходження конкурсу, що складається з он-лайн тестування на знання законодавства, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіди.

Отримати більш детальну інформацію про вимоги до кандидатів та умов прийняття на державну службу, а також вільні робочі місця в органах юстиції регіону можна у відділі персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел. (0512) 47-65-14, (0512) 47-64-29.

Угору