Учні Куцурубської загальноосвітньої школи вивчатимуть свої права англійською. Це стало можливим завдяки спільній ініціативі Міністерства юстиції України та проекту «Go camp». Програма складається з 5 модулів, які включають різноформатні активності з елементами правової освіти для дітей, серед головних тем: «Я МАЮ ПРАВО!», «Стоп булінг», «Ми різні, і ми рівні – як виявити та протидіяти дискримінації» тощо.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, реалізація цього проекту дає можливість не тільки розширити уявлення школярів про власні права, але й значно покращити знання англійської мови, що в сучасних умовах є вкрай корисним.

Темою сьогоднішнього заняття зі школярами стало поняття булінгу та його види. Що робити, якщо ви стали жертвою чи свідком булінгу, як реагувати на цькування та чи можна впоратися з ситуацією самостійно, не звертаючись по допомого до дорослих розповіла головний спеціаліст обласного управляння юстиції Юлія Шульга. Далі вже з дітьми працювала вчитель англійської мови, яка запропонувала дітям цікаві вправи та завдання, за допомогою яких вони змогли не лише закріпити отримані знання, а й значно поповнити словниковий запас англійської мови.

Довідково. GoCamp – це волонтерський проект з вивчення англійської мови для дітей, який навчає школярів долати мовні та культурні бар’єри, розвивати критичне мислення та замислюватись над вибором майбутньої професії.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору