Чи має дитина право на аліменти після повноліття, якщо продовжує навчання у вищому навчальному закладі та яка процедура отримання цих коштів – на ці та інші питання відповів начальник Миколаївської юстиції Роман Возняк, під час виїзного прийому в рамках роботи мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги в с. Куцуруб, що на Очаківщині.

За словами очільника обласного управління юстиції, робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги є ще одним із кроків назустріч мешканцям територіальних громад, адже дозволяє отримати фахову правову допомогу безпосередньо у районних центрах.

 Відзначимо, що подібні виїзні прийоми здійснюються регулярно, про дату час та місце наступного ви можете дізнатися в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області, за телефоном (0512) 47-41-28.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору