Співпраця юридичних клінік з правопросвітницькими проектами, зокрема з таким масштабним як загальнонаціональний проект Мін’юсту «Я маю право», допомагають студентам-правникам розвивати так звані «м’які навички», серед яких – вміння комунікувати з різними верствами населення, чітко доносити інформацію, а також швидко та правильно виявляти проблему клієнтів. На цьому зауважила перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інна Фірсова під час чергового засідання зі студентами правничих факультетів, які надають громадянам консультації в юридичних клініках створених при навчальних закладах регіону.

Цього разу зі студентами розглянули питання щодо цивільно-правових аспектів міжнародного викрадення дітей та практики Європейського суду з прав людини. Спікерами виступили – головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Катерина Купрейчик та  головний спеціаліст сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Дмитро Гордієнко.

Відзначимо, що Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області уже кілька років поспіль реалізується проект щодо проведення правових навчань, тренінгів, семінарів тощо зі студентами, які надають правові консультації в юридичних клініках. Вказаний проект переслідує дві мети: по-перше, це забезпечення населення безкоштовною і кваліфікованою юридичною допомогою та здійснення правової освіти громадськості, і по-друге – організацію практичної підготовки майбутніх юристів та отримання студентами правового досвіду.

Угору