Про стан реалізації в регіоні правопросвітницького проекту «Я маю право!» йшлося під час засідання обласної координаційно-методичної ради з правової освіти населення в Миколаївській області.

«Наша спільна мета – це підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання і захисту їхніх прав у повсякденному житті», - відзначив очільник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

За його словами, обласним управлінням юстиції у співпраці з соціальними партнерами реалізується широкомасштабна просвітницька кампанія серед населення, в рамках якої надають практичні рекомендацій щодо захисту прав, гарантованих Конституцією і законами України, у різних сферах суспільного життя та за найбільш актуальними напрямами. Так, протягом 10 місяців 2018 року було проведено 1411 подібний захід, участь в яких взяли більше 20 тисяч громадян.

Крім цього, говорили про роботу служб у справах дітей Миколаївської області з питань попередження жорстокого поводження з дітьми, запобігання та протидії домашньому насильству, а також виховну діяльності школи спрямованої на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів.

Нагадаємо, що обласна координаційно-методична рада з правової освіти населення в Миколаївській області діє з метою створення в регіоні необхідних умов для одержання, використання і поширення правових знань серед осіб, які не мають юридичної освіти в усіх сферах суспільного і державного життя. До її складу входять представники структурних підрозділів Миколаївської облдержадміністрації, обласної юстиції, системи Безоплатної правової допомоги, правоохоронних органів, вищих навчальних закладів та громадських об’єднань.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору