Наразі професія юриста залишається однією з найбільш престижних та потрібних як в Україні, так і в світі в цілому, водночас конкуренція також не мала. Відтак, щоб стати дійсно успішним та затребуваним спеціалістом і, що не маловажно, отримувати гідну винагороду за свою роботу, потрібно докласти немало зусиль. Про те які якості слід виховувати в себе та які кроки потрібно зробити, щоб досягти успіху на правничому полі розповів начальник Миколаївської юстиції Роман Возняк під час зустрічі зі студентами 2 курсу Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

«Доволі часто ми бачимо рекламу, на кшталт – допоможу у вирішенні цивільних, адміністративних, трудових, кримінальних та інших спорів. Але ж ми розуміємо, що краще бути гарним спеціалістом у одній галузі, ніж посереднім юристом у багатьох. І саме зараз, під час навчання, у вас є можливість спробувати себе в різних напрямах, щоб віднайти для себе найбільш підходящий варіант», - відзначив Р. Возняк. І користуючись нагодою запросив майбутніх правників на стажування до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, можливо саме це стажування стане першим кроком у професійному житті.

Нагадаймо, що таке стажування здійснюється строком до шести місяців. Допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюються на підставі заяви, копії паспорта, копії диплома особи (довідки з навчального закладу для здобувачів вищої освіти), яка має намір пройти стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області або його структурних підрозділах.

Також можна подати електронну анкету через електронний сервіс «Он-лайн будинок юстиції». Для цього потрібно зайти на сайт Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, обрати «Он-лайн будинок юстиції», далі вибрати рубрику «Соціальний ліфт» та вкладку «Стажування».

Найкращі стажисти у перспективі зможуть отримати роботу в органах юстиції області.

За додатковою інформацією щодо порядку проходження стажування можете звертатись до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107 та за телефоном (0512) 47-65-14.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору