15.11.2018 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. 8-го Березня 107 у каб. №203 відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (далі-Комісія).

О 9:30 Комісією по суті розглядатиметеся скарга представника Міністерства оборони України – Марцохи О.Ю. стосовно оскарження рішення про зупинення державної реєстрації прав та їх обтяжень № 43378381 від 05.10.2018, прийнятого державним реєстратором Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Постолакі Н.К.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору