З початку року в медичних закладах регіону було видано 5812 свідоцтв про народження дитини. Про це повідомив очільник Миколаївської юстиції Роман Возняк.

За його словами, можливість отримати перший документ немовляти прямо в пологовому на сьогодні є одним з найбільш популярних та затребуваних сервісів Мін’юсту. Про це свідчить і статистика – майже три чверті малюків отримують свідоцтво про народження саме в медичному закладі.

Щоб скористатися сервісом потрібно підготувати наступне:

  • спільну заяву батьків або одного з них;
  • паспорти батьків (оригінали);
  • свідоцтво про шлюб, якщо шлюб укладено (оригінал);
  • медичне свідоцтво про народження.

«Народження дитини – це час який потрібно приділити увагу турботі про немовля, а не відвідуванню установ. Відтак, головне завдання для батьків швидко визначитися з ім’ям, а про все інше подбають працівники юстиції», - відзначив Р. Возняк.

Нагадаємо, що крім видачі свідоцтва про народження, додатково у пологових будинках України відбувається реєстрації місця проживання новонародженого. З початку року на Миколаївщині вже проведено 3165 таких реєстрацій.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору