Кращих визначали в двох секціях - серед учнів загальноосвітніх шкіл та серед студентів закладів вищої освіти. Загалом оцінювали актуальність, креативність, новизну та оригінальність. Роботи, що посіли І місце були направлені до Міністерства юстиції України на фінальний відбір. Автори ж найкращих, що будуть визначені Міністерством юстиції України, будуть опубліковані в журналі «Бюлетень Міністерства юстиції України», на офіційному сайті Міністерства юстиції України та на сайтах Головних територіальних управлінь юстиції, а також нагороджені дипломами за кращі творчі роботи на урочистій церемонії в Міністерстві юстиції України.
«Нам було надзвичайно важко визначитися, адже кожна робота заслуговує призового місця, проте правила є правила та обирати все ж таки довелося. Я вітаю переможців і сподіваюся, що саме ви здобудете перемогу на Всеукраїнському етапі», - відзначив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.
Нагадаємо, що 1 етап конкурсу тривав з 1 жовтня по 1 листопада, до участі приймалися творчі роботи виконані у формі вірша, малюнку, есе, брошури, буклету, презентації, відеоролика.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору