Відповідно до Указу ПрезидентаУкраїни від 16.09.1997 № 1022/97 в Україні установлено професійне свято – День юриста,яке відзначається щорічно 8 жовтня.

27.09.2018 в приміщенніЗаводського відділу державної виконавчої служби м. Миколаїв Головноготериторіального управління юстиції у Миколаївській області, за адресою: м.Миколаїв, вул. Робоча, 1 та в приміщенні відділу примусового виконання рішень Управліннядержавної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції уМиколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 27/1, 5поверх, відбудеться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

Запрошуємо прийняти участь в вищезазначеномузаході студентів, де є правничі факультети.

 

 

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору