02.10.2018 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. 8-го Березня 107 у каб. №203 відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (далі-Комісія).
О 9:30 Комісією по суті розглядатиметеся скарга Марштупи К.М. стосовно оскарження рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень № 42044547 від 13.07.2018, прийнятого державним реєстратором Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Іноземцевою Ю.А.
О 9:40 Комісією по суті розглядатиметеся скарга Долинюк М.Д. щодо виправлення помилки, допущеної державним реєстратором Комунального підприємства «Центр державної реєстрації» Циганок А.А.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору