ДО УВАГИ ГРОМАДЯН
29 жовтня 2018 року виїзний прийом громадян

29 жовтня 2018 року в смт. Криве Озеро Миколаївської області буде проведено виїзний прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальником Управлення державної реєстрації Решетіловим Георгієм Олександровичем.
Прийом громадян буде здійснюватись:
- з 13.00 до 14.00 - у приміщенні Кривоозерського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за адресою: смт. Криве Озеро, Майдан Незалежності, 1;

- з 14.30 до 15.30 - у приміщенні Кривоозерської державної нотаріальної контори за адресою: смт. Киве Озеро, вул. 1 Травня, 15 (будівля селищної ради, 2-й поверх).

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору