10.12.2019 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. 8-го Березня 107 у каб. № 203 відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (далі - Комісія).

Під час засідання, Комісією розглядатиметься по суті скарга Чигирьової Г.В. від 26.11.2018 № б/н в частині оскарження рішення про відмову в державній реєстрації прав та їх обтяжень від 26.09.2018 № 43206621, прийняте державним реєстратором ДНАП Миколаївської міської ради Іноземцевою Ю.А.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору