Результати роботи та напрями подальшої співпраці обговорили сьогодні під час робочої зустрічі керівників державної виконавчої служби Миколаївської області та філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області. Зокрема, йшлося про порядок виконання суспільно-корисних робіт злісними неплатниками аліментів, сторони розглянули проблемні питання, що виникають у ході співпраці між органами та окреслили шляхи їх вирішення.

Відзначимо, що з 10 жовтня 2019 розпочато проведення звірок з працівниками підрозділів філії Центру пробації в Миколаївській області у частині надання інформації щодо здійснення перерахування коштів підприємством, на якому порушник відбуває суспільно-корисні роботи, на рахунок державної виконавчої служби. Дані звірки будуть здійснюватися щомісячно.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору