З початку року держвиконавці Миколаївщини стягнули понад 22,5 мільйона боргів із заробітної плати, що на 20% більше ніж за аналогічний період минулого року.
Як відзначила заступник начальника Управління державної виконавчої служби – начальник відділу аналітики та статистики Олена Ткаченко, найбільші суми заборгованості стягнули з ДП «Миколаївський суднобудівний завод» - 13 360 840 грн та КП «Спеціалізоване комунальне підприємство «Гуртожиток» - 4 463 992 грн.
«Водночас, станом на 1 жовтня 2019 року серед найбільших боржників із заробітної плати залишаються такі роботодавці, як ДП «Миколаївський суднобудівний завод» та ДП «Український радіотехнічний інститут», які завинили працівникам 12,9 млн грн і 3,4 млн грн відповідно», - зауважила О.Ткаченко.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору