Історії уявні, а пристрасті реальні! В Миколаївській юстиції відбувся конкурс судових дебатів серед студентів правничих факультетів.
Під час змагань кожна команда отримала дві ситуації, в одній з яких представляла інтереси позивача, в іншій відповідача. Вимоги, як і в справжньому суді – обґрунтувати позицію, ґрунтуючись на матеріалах справи, принципах та положеннях чинного законодавства України.
За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, подібні конкурси є чудовою можливістю набрати практичного досвіду перед початком трудового життя.
"Майбутні правники можуть не лише потренувати свої ораторські здібності, але й навчитися швидко орієнтуватися в ситуації та бути готовим до прийняття нестандартних рішень у межах закону", - відзначив очільник Миколаївської юстиції.
Відмітимо, що в імпровізованій залі суду вирували недитячі пристрасті, хлопці та дівчата так увійшли у роль, що змагалися по-справжньому, знаходячи все нові та нові аргументи на захист власної позиції.
🏆За результатом змагань переможні місця розташувалися наступним чином.
➡️Серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації:
🥇І місце – команда «Правознавці», Миколаївський юридичний коледж НУ «Одеська юридична академія».
🥈ІІ місце – команда «Стражі справедливості», Миколаївський юридичний коледж НУ «Одеська юридична академія».
🥉ІІІ місце – команда «JURA COMMUNIA», Коледж МНУ ім. В.О. Сухомлинського.
➡️Серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації:
🥇І місце – команда «Феміда», ЧНУ ім. Петра Могили.
🥈ІІ місце – команда «Відповідно», ЧНУ ім. Петра Могили.
🥉ІІІ місце – команда «Молоді й амбітні», ЧНУ ім. Петра Могили

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору