Запрошуємо студентів-правників спробувати себе у ролі позивачів, відповідачів та їх представників.

До участі запрошуються команди, сформовані зі студентів, які на час подання заявки навчаються на 3-6 курсі у вищих навчальних закладах за спеціальністю «Правознавство». Кількість членів кожної команди - 2 особи. Кількість команд від одного вищого навчального закладу необмежена.

Конкурс судових дебатів відбудеться в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області з 03 по 07 жовтня 2019 року.

Заявки на участь приймаються до 01 жовтня 2019 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою в темі листа «На конкурс з судових дебатів».

Положення про конкурс та зразок заяви наведені у додатках!

Долучайтеся!

Вкладення:
Скачати цей файл (Заявка.doc)Заявка.doc[ ]30 Кб
Скачати цей файл (Положення.doc)Положення.doc[ ]59 Кб

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору