На цьому акцентували працівники Миколаївської юстиції Олена Кюкало та Тетяна Хавич під час уроку права в Миколаївському юридичному ліцеї.
Цікаво було почути думки школярів щодо обов’язків людини, адже, зазвичай, про власні права пам’ятають всі, а ось про обов’язки чомусь забувають. Хоча всі люди мають рівні права, тож потрібно поводити себе так, щоб не порушувати права інших.
Серед іншого, говорили й про булінг, оскільки цькування безперечно є порушенням прав дитини. Відтак, фахівці акцентували увагу на неприпустимості такої поведінки, а також розповіли куди можна звернутися за допомогою.
Нагадаємо, що, що отримати необхідну правову допомогу можна звернувшись до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103.
ВАЖЛИВО: діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката (складання заяв, представництво в суді).
Якщо дитині необхідна психологічна допомога – зверніться на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору