Відповідь на ці та інші питання отримали учні миколаївської школи №26 під час уроку права, організованого командою Миколаївської юстиції.
Як відзначив начальник Управління державної реєстрації НПА, правової роботи та правової освіти Артем Ханін, знати та вміти захищати власні права потрібно з самого раннього віку, проте не варто забувати й про обов’язки. Тож, спільно з фахівцями діти визначили правила поведінки у суспільстві, щоб своїми діями не порушувати прав інших людей. Зокрема, дитина має право на відпочинок і розваги, тож потрібно організовувати свій вільний час так, щоб було корисно і не заважати іншим. Є право на захист від примусової праці, водночас це не звільняє від обов’язку виконувати усі види самообслуговування й роботу, яка не є небезпечною для здоров'я. А маючи право на захист від образи та приниження, потрібно пам’ятати, що не можна ображати та не принижувати інших.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору