Сьогодні в Головному територіального управління юстиції у Миколаївській області відбувся черговий семінар для юрисконсультів та інших зацікавлених осіб.

Першим питанням, що розглянули на семінарі стали основні засади нагляду (контролю) за дотриманням законодавства з питань техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту. Про це розповів начальник юридичного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області Віталій Кібець.

Далі присутні розглянули новели Кодексу України з процедур банкрутства, які мають вступити в силу восени. Що зміниться розповіла заступник начальника відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у миколаївській області Наталя Кремізіон.

І традиційно провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Олексій Фроляк ознайомив присутніх із новим у законодавстві.

До речі, якщо ви пропустили семінар, але теми викликали зацікавлення, на нашій сторінці доступна он-лайн трансляція семінару. Запрошуємо до перегляду!

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору