ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної  інформації за І квартал 2014 року в порівняні з аналогічним періодом 2013 року.

 

Протягом І кварталу 2014р. до Головного управління юстиції у Миколаївській області (далі - головне управління) надійшло на розгляд  5 запитів з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації» від фізичних, юридичних  осіб, або об’єднань громадян без статусу юридичної особи. З питань виконання рішень судів до головного управління надійшло 3 запити на отримання інформації стосовно виконавчих проваджень, 1 запит розглянуто сектором державної реєстрації юридичних осіб, легалізації об’єднань громадян, 1 запит розглянуто відділом ДРАЦС. За аналогічний період 2013 року зареєстровано 12 запитів. З питань виконання рішень судів до головного управління надійшло 7 запитів на отримання інформації стосовно виконавчих проваджень, 2 запити розглянуто сектором державної реєстрації юридичних осіб, легалізації об’єднань громадян, 1 запит розглянуто відділом нотаріату, 1 запит відділом представництва держави в судах, керівництва діяльністю ТУЮ та контролю та 1 запит сектором  правової роботи, правової освіти та обліку законодавства

За суб’єктами, що подали запити на інформацію, надійшло:

-         від фізичних осіб –3,  в 2013 році 12 – запита;

-         від юридичних осіб - 2 запити за І квартал 2013р. запитів не надходило.

Спостерігається тенденція на зменшення запитів від фізичних осіб на 9 запитів.

Запитувані документи та інформація, яку надано запитувачам протягом  І кварталу 2014 року:

Документи:

-         надати копію матеріалів, що містяться в виконавчому провадженні.

 

Інформація:

-   щодо надання інформації про вартість послуг за державну реєстрацію актів цивільного стану, які надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану м. Миколаєва.

-   щодо даних з Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень;

- надати інформацію, яка містить перелік обласних, Київської та Севастопольської міських організацій роботодавців, створених за галузевою (міжгалузевою) ознакою, які об’єднують роботодавців підприємств електроенергетичної галузі. 

Всі запити на інформацію розглянуті у встановлений законодавством строк.

Організація роботи з напрямку забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» тримається на постійному контролі керівництвом Головного управління юстиції у Миколаївській області.

 

Начальник відділу  представництва                                                   І.В.Фірсова  

держави в судах, керівництва діяльністю

територіальних управлінь юстиції та контролю  

 

Чех, 47-62-37