ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua

 

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації за І квартал 2013 року в порівняні з аналогічним періодом 2012 року.

 

 

Протягом І кварталу 2013р. до Головного управління юстиції у Миколаївській області (далі - головне управління) надійшло на розгляд 12 запитів з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації» від фізичних, юридичних осіб, або об'єднань громадян без статусу юридичної особи. З питань виконання рішень судів до головного управління надійшло 7 запитів на отримання інформації стосовно виконавчих проваджень, 2 запити розглянуто сектором державної реєстрації юридичних осіб, легалізації об'єднань громадян, 1 запит розглянуто відділом нотаріату, 1 запит відділом представництва держави в судах, керівництва діяльністю ТУЮ та контролю та 1 запит сектором правової роботи, правової освіти та обліку законодавства. За аналогічний період 2012 року зареєстровано 3 запита з питань виконання рішень судів.

 

За суб'єктами, що подали запити на інформацію, надійшло:

- від фізичних осіб - 12, в 2012 році 3 - запита;

- від юридичних за І квартал 2012-2013рр. запити не надходили. Спостерігається збільшення на 9 запитів від фізичних осіб, що свідчить про налагоджену роботу з напрямку роз'яснення в ЗМІ та трудових колективах Миколаївської області Положень та Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Запитувані документи та інформація, яку надано запитувачам протягом І кварталу 2013 року:

 

Документи:

- копія постанови від 11.09.2007р. №1123 «Про умови оплати праці працівників державних нотаріальних контор та державних нотаріальних архівів» із змінами;

- список та контактні дані обласних громадських організацій та об'єднань, які зареєстровані на територіях усіх 24 областей України та АРК України;

- копії Положення про Головні управління юстиції МЮУ в АРК, в областях, містах Києві та Севастополі, затверджене наказом Міністерства юстиції України від 23.06.2011р. №1707/5.

 

Інформація:

 

- щодо даних з Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень;

- надати адресу та контактні телефони відділу ДВС, який обслуговує територію с. Кринички Миколаївської області;

- надати роздруківку з номерами за напрямком 0 800, які є безкоштовними на всій території України;

- повідомити, до якого органу ДВС необхідно подати виконавчий документ;

- надати матеріали, що підтверджують фактичне виконання рішення суду;

- надати інформацію про дату звільнення державного виконавця;

- надати інформацію, чи зареєстрована на території міста Первомайська Миколаївської області, Первомайська міська територіальна громада.

 

 

Всі запити на інформацію розглянуті у встановлений законодавством строк, у тому числі:

 

розглянуто та надано інформацію на 12 запитів, із них:

на 6 запитів надано публічну інформацію;

 

 

Організація роботи з напрямку забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» тримається на постійному контролі керівництвом Головного управління юстиції у Миколаївській області.

 

 

 

Начальник відділу представництва І.В.Фірсова

держави в судах, керівництва діяльністю

територіальних управлінь юстиції та контролю

 

 

 

 

 

 

 

 

Малахова, 47-62-37