ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua

Щодо розгляду клопотання суб'єкта-господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунальної бюджетної установи «Первомайський міський дитячо-юнацький центр національного відродження» Управління освіти Первомайської міської ради щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р та від 15 листопада 2017 р. № 812-р.
Комунальна бюджетна установа «Первомайський міський дитячо-юнацький центр національного відродження» визначена організатором державної реєстрації шлюбу.
Місце проведення державної реєстрації шлюбу: вул. Грушевського, 10, м. Первомайськ Миколаївської області.
Контактні телефони: (05161)4-30-69.

 

 

Щодо розгляду клопотання суб'єкта-господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунального закладу «Міський будинок культури» щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р та від 15 листопада 2017 р. № 812-р.
Комунальний заклад «Міський будинок культури» у м. Вознесенську Миколаївської області визначений організатором державної реєстрації шлюбу.
Місце проведення державної реєстрації шлюбу: вул. Одеська, 22, м. Вознесенськ Миколаївської області.
Контактні телефони: (05134)4-53-65; (066)6476530.

 

Щодо розгляду клопотання суб'єкта господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення
державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунальної установи «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій» щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р.

Комунальна установа «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій» визначена організатором державної реєстрації шлюбу.
Місце проведення державної реєстрації шлюбу:
- вул. Спаська,44, м. Миколаїв
- вул. Шевченка, 58, м. Миколаїв
Контактні телефони 8(0512)37-28-24; 37-28-23

Щодо розгляду клопотання суб'єкта господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення
державної реєстрації шлюбу

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р.

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» визначений організатором державної реєстрації шлюбу.
Місце проведення державної реєстрації шлюбу:
- вул. Набережна, 29, м. Миколаїв 

 

Кроки, які необхідно виконати для того, щоб зареєструвати шлюб за добу

З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері, та для забезпечення реалізації гарантованого державною права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р запроваджено реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.
Наведений пілотний проект передбачає можливість проведення державної реєстрації шлюбу у місці та у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заяви.
Так, з 13 січня 2017 року даний пілотний проект розпочав свою роботу у місті Миколаєві. В даному пілотному проекті приймають участь Миколаївський міський та Заводський районний у місті Миколаєві відділи ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.
Для того, щоб зареєструвати шлюб за добу необхідно виконати прості кроки.
Крок 1 - обрати дату та місце реєстрації шлюбу шляхом звернення до організатора.
У місті Миколаєві діють два організатора шлюбу.
Комунальна установа «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій», який розташовано за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 44 (контактні телефони - 8 (0512) 372824; 372823), а також Палац, який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 58., та комунальний заклад культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей», який розташовано за адресою: м. Миколаїв, вул. Набережна, 29 (контактні телефони - 8 (0512) 370219; 377038).
Вищезазначені будівлі знаходяться в історичному центрі міста та пристосовані для проведення подібних заходів.
Крок 2 - підготувати документи для реєстрації.
Нареченим необхідно підготувати та надати наступні документи:
1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі, якщо заявником є іноземець, особа без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.
2. У разі, якщо заявники або один з них раніше перебували у шлюбі - документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).
3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченому в установленому порядку (вірність документів має бути засвідчена дипломатичним представництвом або консульською установою України, посольством (консульством) держави, громадянином якої є іноземець (країни постійного проживання особи без громадянства), Міністерством закордонних справ, іншим відповідним органом цієї держави або нотаріусом).
Крок 3 - удвох, в обраний час, в обраному місці зареєструвати шлюб та отримати свідоцтва про укладення шлюбу.
Механізм надання даної послуги доволі простий, чоловік та жінка, за умови досягнення шлюбного віку або отримання в судовому порядку прав на шлюб, звертаються до організатора державної реєстрації шлюбу (незалежно від місця проживання та громадянства), обирають місце та час реєстрації, узгоджують з організатором всі процедурні питання. Після цього між організатором і заявниками укладається договір у письмовій формі, подається заявка на проведення державної реєстрації шлюбу, сплачується державне мито та платні послуги.
У організатора державної реєстрації шлюбу Комунальної установи «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій» дана послуга коштує - 1624,05грн., а якщо шлюб укладається в позаробочий час, у вихідні та святкові дні (неділя та понеділок для відділів ДРАЦС вихідні дні. Позаробочий час з середи по п'ятницю після 17.00, у суботу після 16.00), то загальна вартість послуги складатиме - 1709,58 грн.
У організатора державної реєстрації шлюбу Комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» дана послуга коштує - 1724,05 грн., а якщо шлюб укладається в позаробочий час, у вихідні та святкові дні (неділя та понеділок для відділів ДРАЦС вихідні дні. Позаробочий час з середи по п'ятницю після 17.00, у суботу після 16.00), то загальна вартість послуги складатиме - 1809,58 грн.
Подана заявка невідкладно передається до відділу ДРАЦС.
Працівник відділу ДРАЦС перевіряє документи, складає та надає на підписання нареченим заяву про державну реєстрацію шлюбу, після чого забезпечує проведення державної реєстрації шлюбу, в тому числі урочистої церемонії весілля у місці та в певний час, що були обрані нареченими. На підтвердження проведеної державної реєстрації видаються свідоцтва про шлюб. Відомості про реєстрацію шлюбу вносяться до Державного реєстру актів цивільного стану громадян у встановленому законодавством порядку.