ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАЯВНІСТЬ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ НОТАРІУСІВ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ — Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області ГТУЮ
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua

             З метою поліпшення доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області запрошує осіб, які відповідають вимогам частини 2 статті 3 «Про нотаріат» та мають свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю, працювати у Миколаївській області на посаді державного нотаріуса, заступника завідувача, завідувача державної нотаріальної контори.

         Наразі по Миколаївській області залишаються вакантними 13 посад державних нотаріусів, а саме: 6 посад завідувачів Баштанської, Березанської, Доманівської, Казанківської, Першої вознесенської, Новобузької державних нотаріальних контор та 7 посад державних нотаріусів у Новоодеській, Третій первомайській, Першій миколаївській, П'ятій миколаївській, Другій миколаївській держнотконторах та дві посади у Другій миколаївській держнотконторі. Також, залишається вакантною 1 посада у Державному нотаріальному архіві Миколаївської області.

     З питання працевлаштування на вищезазначені вакантні посади необхідно звертатися до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за адресою: вул. 8 Березня, 107, м. Миколаїв, 54020; телефон: (0512) 47-65-00, 47-62-55, електронна пошта:nikolaevnotariat@ukr.net, notariat@mk. minjust.gov.ua.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.noviden.org.ua/28397-ogoloshennya-pro-nayavnist-vakantnih-posad/
http://krjust.gov.ua/news/ID_ogoloshennya-pro-nayavnist-vakantnih-posad-derghavnih-notariusiv-u-kirovogradkii-oblasti.html