ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
20 Лютого 2017 р.

В Одесі відбудеться дводенний семінар-практикум для осіб, які готуються працювати приватними виконавцями

Під час першого дня семінару-практикуму буде розглянуто наступні питання: статус та завдання приватного виконавця; принципи діяльності приватних виконавців; засади виконавчого провадження; ознайомлення з форматом тестових завдань для складання кваліфікаційного іспиту приватного виконавця; запобігання корупції та конфлікту інтересів у діяльності приватного виконавця; економіка діяльності приватного виконавця; психологічний аспект взаємодії приватного виконавця та боржника; виявлення майна боржника із застосуванням реєстрів та інших джерел отримання інформації; майно, на яке може бути звернено стягнення; перевірка майнового стану боржника; загальна методика накладення арешту на майно боржника(опис); забезпечення вилучення та збереження арештованого майна; практичні проблеми та рекомендації щодо звернення стягнення на окремі види майна; розподіл стягнутих сум та повернення боржнику нереалізованого майна.

Перед учасниками виступить генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов та розповість про механізм реалізації майна боржника на електронному аукціоні.

Другий день семінару проходитиме у ДП «Національні інформаційні системи», де учасники ознайомляться з роботою Єдиних державних реєстрів та зможуть потренуватись у складанні автоматизованого анонімного тестування.

Дата проведення:  15-16 березня 2017 року з 10:00 до 18:00 (реєстрація учасників розпочнеться о 9:30)

Місце проведення:

15 березня 2017 року - Великий зал "Айвазовський" зал Готелю Лондонський, 1-й поверх, Приморський бульвар, 11;

16 березня 2017 року - учбовий клас Одеської філії ДП "Національні інформаційні системи", вул. Бреуса, 26/2.

Організатори: Центр комерційного права за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство юстиції України.

Участь у семінарі - безкоштовна.

Реєстрація учасників триває до 10-го березня 2017 року (включно). Для реєстрації потрібно надіслати повідомлення (з темою листа "реєстрація на семінар в Одесі") на пошту: osiik@clc.com.ua чи sv@clc.com.ua  . У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи, контактні дані (номер телефону та електронну адресу).

Контактні особи з питань організації проведення семінару-практикуму:

Осіїк Дарія, тел.: (+38044) 490-65-75, e-mail: osiik@clc.com.ua

Вознюк Святослав, тел.: (+38044) 490-65-75, e-mail: sv@clc.com.ua

Новый слой...