ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
18 Вересня 2017 р.

Відділ персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області повідомляє, що на сайті Національного агентства України з питань державної служби http://www.guds.gov.ua/ в рубриці вакансії «Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби» розділ «Миколаївська область - м. Миколаїв» назва органу "Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області" та на сайті Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  http://just-mykolaiv.gov.ua в рубриці «Відділ персоналу інформує» в розділі «Робота конкурсної комісії» розміщено інформацію про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В».

Ознайомитись з умовами проведення конкурсу можна за посиланнями, які розміщені на сайті Національного агентства України з питань державної служби «Основні вимоги до кандидатів» та на сайті Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області в рубриці «Відділ персоналу інформує» в розділі «Робота конкурсної комісії» - «додаток до наказу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області «Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби».

Конкурсний відбір кандидатів на зайняття посад державної служби відбудеться  в два етапи: 1) тестування, 2) співбесіда.

Перший етап конкурсного відбору «тестування» проходить в електронному вигляді. Перелік тестових питань оприлюднено на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби (рубрика «тестування» - «перелік тестових питань»). Одне тестове завдання включає 40 тестових питань, які обираються автоматично із загального переліку питань, що включає не менш як 100 питань на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства.

За більш детальною інформацією щодо переліку документів, процедури проведення конкурсу звертайтесь за телефоном: (0512) 47-65-14, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107 (відділ персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області).