uvaga_11092018_vidbudetsja_zasidannja_komisiji_z_pitan_rozgljadu_skarg_u_sferi_derzhavnoji_rejestratsiji_golovnogo_teritorialnogo_upravlinnja_justitsiji_u_mikolajivskij_oblasti_ — Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області ГТУЮ
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
6 Вересня

         11.09.2018 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. 8-го Березня 107 у каб. №212 відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (далі-Комісія).
        О 9:30 Комісією по суті розглядатиметеся скарга представника Миколаївської обласної дитячої лікарні Миколаївської області Петренка О.О. стосовно оскарження рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень, прийнятого державним реєстратором Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Постолакі Н.К.
       О 9:40 Комісією по суті розглядатиметеся скарга представника Фонду державного майна України Заболонкової І.В. стосовно оскарження рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень, прийнятого державним реєстратором Департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Постолакі Н.К.