Новини — Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області ГТУЮ
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua

23.05.2018 відбудеться виїзний прийом 

Національний університет "Одеська юридична академія" запрошує бажаючих пройти навчання з підготовки кандидатів у приватні виконавці

02 травня 2018 року набрав чинності Наказ Міністертства юстиції України від 10.04.2018 № 1095/5 «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України з питань банкрутства». 

На засіданні колегії обговорили підсумки роботи управління за І квартал поточного року та проблемні питання діяльності структурних підрозділів, а також окреслили поточні завдання, націлені на підвищення ефективності роботи.

Обговорили хід впровадження  інформаційно - роз'яснювальної компанії в рамках проекту Міністерства юстиції України "Я маю право".

До уваги громадян та суб'єктів сільськогосподарської діяльності!

27.04.2018 о 10:00 год. в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбудеться засідання колегії “Про підсумки діяльності Головного територіального управління юстиції у  Миколаївській області за І квартал 2018 року”.

План перевірок діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) на ІІ квартал 2018 року

Посібники «Банкрутство в запитаннях і відповідях» (Центр комерційного права), розроблені Міністерством юстиції України, можна отримати безкоштовно у відділі з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за адресою: вул. Январьова, 28, м. Миколаїв.

Ознайомитись з посібником Ви можете безпосередньо у приміщенні відділу з питань банкрутства ГТУЮ у Миколаївській області з понеділка по п’ятницю з 08:00 хв. до 17:00.

Звертаємо Вашу увагу, що кількість посібників є обмеженою.

Погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерсва юстиції України запрошує прийняти участь у "Всеукраїнському правовому диктанті", який одночасно буде проходити в 24-х областях України.

 

Громадяни мають можливість оскаржувати рішення, дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб'єктів державної реєстрації до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду.

до уваги арбітражних керуючих!

16 лютого 2018 року планується проведення засідання колегії  «Про підсумки роботи органів державної реєстрації актів цивільного стану за 2017 рік»  за участю керівників відділів ДРАЦС та керівництва Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. Головною метою заходу  є  обговорення популяризації сервісів та пілотних проектів, запроваджених Міністерством юстиції України, презентації  результатів діяльності органів юстиції за 2017 рік.

12.02.2018 о 10:00 год. в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбудеться засідання колегії «Про підсумки діяльності Головного територіального управління юстиції у  Миколаївській області за 2017 рік»

Наказом Міністерства юстиції України № 250/5 від 29.01.2018 припинено діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) Ісаакяна Арсена Ваграмовича.

Графік проведення курсів для осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого (

Порушені та припинені справи про банкрутство протягом грудня 2017 року

Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру

1  2  3  4  5  6  Наступна »