ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28 E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
13 Лютого

ШЛЮБ ЗА ДОБУ

 

З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері, та забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р запроваджено реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1068-р „Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502” розширено перелік міст, де запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу та  включено до даного Переліку місто Миколаїв.

Даний проект у місті Миколаєві стартував 13 січня 2017 року.

За цей час можливістю зареєструвати свій шлюб в рамках пілотного проекту скористалося 26 пар закоханих.

Комунальний заклад  культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» прийняв рішення долучитися до новації і звернувся до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області з клопотанням бути організатором державної реєстрації шлюбу. Головним територіальним управлінням юстиції клопотання було розглянуто та задоволено. Про що на сайті Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області розміщена відповідна інформація.

Організатор державної реєстрації шлюбу пропонує молодятам на вибір два приміщення для проведення церемонії, а саме по вул. Набережній, 29 (головний музей) та по вул. Адміральській, 4 (територіально-відокремлений відділ – музей суднобудування та флоту). Обидві будівлі знаходяться в історичному центрі.

Урочиста державна реєстрація шлюбу в рамках пілотного проекту, а також відзначення Дня закоханих, будуть проведені Миколаївським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області 14 лютого 2017 року в приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею за адресою: м. Миколаїв, вул. Набережна, буд. 29.

 

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у святковому заході, який розпочнеться  о 14.00 годині.