Щодо розгляду клопотання суб’єкта господарювання – юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу — Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області ГТУЮ
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
9 Лютого 2017 р.

Щодо розгляду клопотання суб'єкта господарювання - юридичної особи публічного права про надання послуг з організації проведення
державної реєстрації шлюбу

 

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р.

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» визначений організатором державної реєстрації шлюбу.
Місце проведення державної реєстрації шлюбу:
- вул. Набережна, 29, м. Миколаїв
З детальною інформацією щодо організатора державної реєстрації шлюбу та переліку послуг, які надаватимуться в рамках реалізації пілотного проекту, можна ознайомитись за посиланням «Шлюб за добу».