ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28 E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
проведено спільну нараду стосовно погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство
7 Липня

03 липня 2017 року на базі Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області під головуванням начальника управління Возняка Р.І.  було проведено спільну нараду стосовно погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, та погашення кредиторських вимог до ПФУ в Миколаївській області.

На нараду були запрошені представники Пенсійного фонду України в Миколаївській області, Департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління державної виконавчої служби та арбітражні керуючі (розпорядники майна, керуючі санацією, ліквідатори).

Під час наради наголошено на пріоритетності питання погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство,  та погашення кредиторських вимог до ПФУ в Миколаївській області. Також зазначено, що на початок 2017 року в органах державної виконавчої служби Миколаївської області знаходилось на виконанні 299 виконавчих проваджень на суму 35 693 664 грн., по яким відносно боржників порушено господарським судом Миколаївської області  провадження у справі про банкрутство.

Також було зазначено, що у порівнянні з минулим роком існує тенденція до зменшення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках.

 

За результатами заходу прийняті рішення по даним питанням.