Погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство — Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області ГТУЮ
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
5 Квітня

Своєчасна виплата заробітної плати та погашення заборгованості із заробітної плати являється важливою складовою забезпечення соціальної стабільності у державі.

Даний напрямок роботи знаходиться на постійному контролі  Прем’єр Міністра України, Голови Миколаївської обласної державної адміністрації та керівництва Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

Одним з пріоритетних завдань Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області є забезпечення координації роботи Управління з органами державної влади та арбітражними керуючими, задля погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, щодо яких порушено провадження у справах про банкрутство.

Як позитивне, хочеться відзначити те, що протягом березня 2018 року погашено заборгованість із заробітної плати, перед колишніми працівниками Дочірнього сільськогосподарського підприємства «Миколаївська птахофабрика» Закритого акціонерного товариства «Аваль-Еталон», на загальну суму 378045,91 грн.

Протягом березня 2018 року частково погашено заборгованість із заробітної плати, перед працівниками Кредитної спілки "Надія", на загальну суму  6875,66 грн.

За перший тиждень квітня відбулось погашення заборгованості із заробітної плати на підприємстві, яке визнано банкрутом ТОВ «Дісент груп» в повному обсязі, на загальну суму 93768,14 грн.