Начальник відділу з питань банкрутства Юлія Уварова прийняла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат — Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області ГТУЮ
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
31 Серпня

30 серпня 2018 року, на базі Миколаївської обласної державної адміністрації, начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Юлія Уварова прийняла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
На засіданні комісії заслухано керівників/заступників керівників закладів освіти м. Миколаєва та підприємств, які мають заборгованість із заробітної плати перед працівниками, а саме: Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод», Товариство з обмеженою відповідальністю «Соляні» та Житлово-комунальне підприємство «Бриз».
Також, розглянуто питання заборгованості із заробітної плати ДСП «Миколаївська птахофабрика» ЗАТ «Аваль-Еталон». За інформацією ліквідатора даного підприємства, арбітражного керуючого Бутенко О.О., здійснено часткове погашення заборгованості із заробітної плати перед колишніми. Грошові кошти, які ще не розподілені - акумулюються на ліквідаційному рахунку банкрута.
В той же час, існує проблема, у арбітражного керуючого відсутня інформація про місцезнаходження значної кількості колишніх працівників банкрута та відомості про розрахункові рахунки у банківських установах останніх.
Комісією прийнято рішення про надання допомоги ліквідатору ДСП «Миколаївська птахофабрика» ЗАТ «Аваль-Еталон» Бутенко О.О. щодо розшуку колишніх працівників банкрута, для виплати заробітної плати останнім.