ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
27 Березня

21 березня 2017 року в Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації у м.Одеса відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації.

У рамках засідання шляхом голосування члени ініціативної групи обрали Василя Топала керівником ініціативної групи, Світлану Немерцалову - секретарьом, також визначили й затвердили низку питань організаційного характеру. Ініціативна група у подальшому визначатиме порядок проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації в Одеській області,

Громадська рада при Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації створюється як колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, який утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (із змінами) для забезпечення участі громадськості в управління державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, налагодження ефективної взаємодії Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.

Кількісний та персональний склад громадської ради при Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, які  зареєстровані  в установленому порядку і провадять діяльність на території України (далі – інститути громадянського суспільства). Але не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

На засіданні ініціативна група визначила дату проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації - 12 травня 2017 року у м. Одеса.