ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28 E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
17 Березня

На 20 квітня 2017 року запланований семінар для арбітражних керуючих, на якому обговорять реформу законодавства у сфері банкрутства.

20 квітня 2017 року у місті Запоріжжі Центр комерційного права та Міністерство юстиції України проводитимуть семінар для арбітражних керуючих на тему «Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих».

До участі у семінарі запрошуються арбітражні керуючі, представники банківської та юридичної спільноти, а також судді для висвітлення судової практики з питань, що розглядатимуться під час заходу.

Під час семінару буде обговорено низку актуальних питань, зокрема:

- Закон про банкрутство: ідеологія реформи;

- деякі практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника (розгляд практичних прикладів та обговорення);

- порядок продажу заставного майна: проблемні питання та практичні поради;

- продаж майна банкрута на аукціоні;

- продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів;

- законодавчі ініціативи щодо удосконалення системи банкрутства;

- пошук ефективної моделі регулювання професійної діяльності арбітражних керуючих.

Участь у семінарі – безкоштовна. Час проведення: 10:00-18:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00).

Місце проведення: Головне територіальне управління юстиції в Запорізькій області, 3-й поверх, зал засідань (адреса: м. Запоріжжя, проспект Соборний, 164). Організатори: Центр комерційного права за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство юстиції України. Участь у семінарі потрібно підтвердити до 13 квітня 2017 року включно. Для реєстрації потрібно надіслати повідомлення на пошту: osiik@clc.com.ua чи sv@clc.com.ua. У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи, контактні дані (номер телефону та електронну адресу).

Контактні особи: Осіїк Дарина (тел.: (044) 490-65-75, osiik@clc.com.ua) та Вознюк Святослав (т. 490-65-75, sv@clc.com.ua).