ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua
27 Січня 2017 р.

До уваги арбітражних керуючих!

Відділ з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області інформує.
Відповідно до Порядку подання арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами) обов'язкових відомостей (інформації) затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 18.01.2013 № 130/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21 січня 2013 р. за № 148/22680 (в редакції, яка діє з 24.07.2013) (далі - Порядок подання) форми подання інформації подаються арбітражними керуючими (розпорядниками майна, керуючими санацією, ліквідаторами) через он-лайн систему електронної звітності арбітражних керуючих.
Форма подання інформації вважається поданою з моменту підписання електронним цифровим підписом арбітражного керуючого та надходження підписаної форми до Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (далі - Єдиний реєстр підприємств).
Усі форми подання інформації заповнюються та подаються в обов'язковому порядку у строки, зазначені в додатку до цього Порядку подання, залежно від стадії провадження процедури банкрутства, вчинення процесуальних дій та виконання арбітражними керуючими інших обов'язків відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
У разі неможливості внесення форм подання інформації до Єдиного реєстру підприємств, Вам необхідно в найкоротші строки звернутися до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області із викладенням даної проблеми. Також Вам необхідно звернутися до Миколаївської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» та Міністерства юстиції України.