ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua

Порушені та припинені справи про банкрутство за жовтень 2017 року

15.11.2017 о 10.00 год. в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбудеться засідання колегії “Про підсумки роботи органів державної реєстрації актів цивільного стану протягом 10 місяців 2017 року ”

На засіданні колегії буде обговорено показники роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за звітний період.

 

16.11.2017 о 10.00 год. в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбудеться засідання колегії “Про підсумки діяльності органів державної виконавчої служби Миколаївської області за 9 місяців 2017 року”

На засіданні колегії буде обговорено показники роботи відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за звітний період.

14.11.2017 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області

Допомога в користуванні ВЕБ-порталом "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану".

На засіданні колегії буде обговорено показники роботи структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за звітний період, визначено основні тенденції в діяльності органів юстиції.

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького з квітня 2012 року здійснює набір на  курси підготовки арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).  

Наказом Міністерства юстиції України затверджено План перевірок діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) на ІV квартал 2017 року

Закупівлі через інформаційно-телекомунікаційну систему ProZorro

26 та 27 вересня Центром державних замовлень на базі Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області проведено навчання тендерного комітету з питань організації та здійснення закупівель за державні кошти

Відділ персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області повідомляє, що на сайті Національного агентства України з питань державної служби http://www.guds.gov.ua/ в рубриці вакансії «Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби» розділ «Миколаївська область - м. Миколаїв» назва органу "Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області" та на сайті Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  http://just-mykolaiv.gov.ua в рубриці «Відділ персоналу інформує» в розділі «Робота конкурсної комісії» розміщено інформацію про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії.

Державна реєстрація прав на земельні ділянки

Погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Державна реєстрація прав на земельні ділянки

Право на земельну частку (пай). Мораторій на відчуження землі

Захист прав на землю (земельні ділянки)

1  2  3  4  5  6  7  Наступна »