ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРIАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт
54020, м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел./факс (0512) 47-41-28, E-mail: info@mk.minjust.gov.ua

Відповідно до ст. 23 Закону України „Про нотаріат”, наказу МЮ України № 54/6 від 21 лютого 1996 року „Про заснування державних нотаріальних архівів та затвердження їх штатної чисельності та Положення „Про державний нотаріальний архів”.

Державний нотаріальний архів Миколаївської області засновано 11 вересня 1996 року для тимчасового (до 75 років) централізованого зберігання та використання нотаріальних документів, передачі їх у відповідний державний архів, надання методичної та практичної допомоги фондоутворювачам у вдосконаленні роботи з документами. Фондоутворювачами архіву є: державні нотаріальні контори, приватні нотаріуси, посадові особи виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад.

Державний нотаріальний архів Миколаївської області фактично розпочав свою роботу з прийняття на зберігання нотаріальних документів від фондоутворювачів з 18 березня 1998 року.

Архів є юридичною особою і здійснює свою діяльність на підставі Положення про державний нотаріальний архів у Миколаївській області, зареєстрованого наказом начальника Головного управління юстиції у Миколаївській області 24.02.2010 року.

Приміщення Державного нотаріального архіву Миколаївської області розташоване за адресою м. Миколаїв, вул. Біла, 2/4, та займає цокольний і перший поверхи триповерхової будівлі і складається з шести приміщень на першому поверсі. Загальна площа приміщення – 668,14 кв.м., в тому числі архівосховища – 600 кв.м. Архів займає приміщення, яке перебуває у комунальній власності. Завантаженість архівосховища складає 86 % - першого поверху.

Приміщення Державного нотаріального архіву Миколаївської області обладнано охоронними та пожежними сигналізаціями.

Штатним розписом по Державному нотаріальному архіву передбачено дві одиниці державних нотаріусів та одна одиниця – консультантів.

В Державному нотаріальному архіві Миколаївської області працюють: завідувач держнотархіву Валкова Т.О. - знаходиться у декретній відпустці,  державний нотаріус – Моторний Максим Олександрович; консультант: Бадера Юлія Вадимівна; консультант на платних послугах Павлікова Юлія Юріївна; архіваріус Козак Катерина Валеріївна.

Працівниками державного нотаріального архіву постійно виконується робота щодо підтримання на належному рівні якості формування архівних документів фондоутворювачами при передачі їх на державне зберігання та фондування переданих справ. Станом на 01 січня 2016 р. в архіві перебуває на зберіганні 32 098 одиниць зберігання, переданих від 72 фондоутворювачів, тобто: 27 державних нотаріальних контор, 45 приватних нотаріуса та 1 селищна рада.

 

Крайні дати нотаріальних документів державних нотаріальних контор, які передані на зберігання до Архіву з 1942 по 2002 роки; крайні дати нотаріальних документів приватних нотаріусів – з 1994 по 2015 роки.

 

Адреса: Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Біла 2/4, 54038

тел.  (0512) 34-41-40, 34-41-27